Přihlášení do placené sekce:

Jméno:

Heslo: 

> Registrovat se

 
       

menu html5 by Css3Menu.com

DANĚ 2021


Nabízíme Vám další „videoseminář“, který pořádá firma Démonia. Videoseminářem Vás opět provede náš lektor Ing. Jaroslav Růžička a budeme se věnovat těmto tématům:

  • Změny v zákonu o daních z příjmů, které byly provedeny v roce 2020

Tzn., že si řekneme něco ke zrušení „superhrubé“ mzdy, zavedení stravenkového paušálu, zvýšení základní slevy na poplatníka, ale projdeme si i změny v uplatňování nezdanitelné částky z titulu odpočtu úroků z úvěru. V této části bychom si řekli i o dopadu vystoupení Velké Británie z EU.

  • Plnění povinného podílu osob se ZP za rok 2020,

Zde se objevily oproti předchozím letům případy čerpání karantény, prodlužování ošetřování členů rodiny a překážky v práci v souvislosti s koronavirem, takže si řekneme o jejich zápočtu do odpracovaných hodin pro účely výpočtu průměrného přepočteného počtu pracovníků.

  • Provedení ročního zúčtování záloh za rok 2020

Zde bychom si prošli především změny v jeho provádění oproti předchozímu roku a připomněli si některá základní pravidla pro jeho provedení…

 

Stažení videosemináře ZDE

Lektor semináře: Ing. Jaroslav Růžička

Cena za videoseminář je 858 Kč včetně DPH. Pokud se videosemináře chcete zúčastnit pošlete přihlášku na naši adresu administrativa@demonia.cz a zároveň uhraďte výše uvedenou částku na náš účet číslo 115-646580227/0100 u Komerční banky.

*Jako variabilní symbol uveďte čtyřmístné číslo Vaší smlouvy na poradenství (pokud máte smlouvu uzavřenou) a klienti, kteří nemají s námi uzavřenou smlouvu uvedou své IČO a konstatní symbol 308.

Po obdržení platby Vám zašleme daňový doklad spolu s přístupovým heslem (kolonka PASSWORD) k odemčení videosemináře.

Firma
DIČ
Vložné Kč bylo uhrazeno na účet DÉMONIA
č.ú. 115-646580227/0100 v.s.* k.s. 308
z našeho účtu úhrada provedena dne
Kontaktní email
Poznámka

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás na administrativa@demonia.cz nebo na telefonním čísle 224326022.
© Démonia s.r.o., 2016 | Poslední aktualizace: 29.04.2024 | www.demonia.cz